obrázek bez popisu

Aktivity

Zážitky na farmě

Ať už se rozhodnete strávit den na statku příjemným lenošením nebo se večer vrátíte žízniví z celodenního výletu, farma vám vždy bude mít co nabídnout.

Jezdecké kurzy

Absolvent obdrží certifikát JEZDEC SE SPECIALIZACÍ PRO FILM A SHOW 1., 2., 3., STUPNĚ, který vydává asociace CSFA (Czech Stunt Fighters Association). Všechny kurzy vedou cvičitelé s licencí České jezdecké federace (ČJF).

  • Začátečník (1.stupeň) – celkem 20 hodin
  • 6 hodin na statku na Vysočině (týdenní pobyt) + závěrečná zkouška
  • 13 hodin na pražské jízdárně (2 x týdně 1 hodina)
  • Pokročilý (2. stupeň)– celkem 14 hodin
  • 6 hodin na statku na Vysočině - skákání v terénu a jízda s tasenou zbraní, s praporem a pochodní (týdenní pobyt) + závěrečná zkouška
  • 8 hodin na pražské jízdárně - skoková příprava (2 x týdně 1 hodina)
  • Expert (3. stupeň)– celkem 6 hodin
  • 6 hodin na statku na Vysočině (týdenní pobyt) - lukostřelba, vrh kopím na cíl, tjost + závěrečná zkouška
obrázek bez popisu

Vyjížďky na koni po okolí

Můžeme osedlat až pět koní a pod odborným dohledem se můžete vydat třeba do Rousínovského lesa nebo k Rohově mlýnu. Pro zkušené jezdce po domluvě možno koně zapůjčit.

Pokoupáníčko

Asi 100 m od farmy je k dispozici rybník pro schlazení v parném dni, celodenní řádění i romantickou půlnoční koupel.

Posezení v hospůdce

Součástí farmy je i malebná hospůdka, ze které se vám nebude chtít odcházet. Po dohodě jsme schopni zajistit výtečné občerstvení – jídla a pití dosytosti a dle libosti, ugrilujeme, dovalíme sudy. Prostor je také vhodný nejen pro oslavu významných životních událostí, ale i života samotného.

obrázek bez popisu

Programy jízdy na koni, výcvik šermu a lukostřelby

Od 6 a více osob.

1. EXCALIBUR - 7-denní výcvik na koni a šerm jednoručním, jedeapůlručním mečem, mečem (sekyrou, bijákem) a štítem, základy hole a tyčových zbraní + střelba z kuše (součástí výcviku je ochutnávka medoviny).

2. TŘI MUŠKETÝŘI - 7 - denní výcvik na koni a šerm kordem, kordem a dýkou, (součástí výcviku je ochutnávka dobrého francouzského vína).

3. TENKRÁT NA ZÁPADĚ - 7 – denní výcvik na koni a práce s bičem + střelba z luku (součástí výcviku je ochutnávka dobrého místního piva).

Výcvik probíhá dle fyzických možností 2-4x denně, součástí programů je plná penze a závěrečná party.


Firemní akce a teambuilding

Jízda na koni je jeden z nejlepších způsobů odreagování. Především pro lidi, pro které je to velká neznámá, je to vždy velký zážitek. Proto na farmě organizujeme jedno- i vícedenní zážitkové programy pro skupiny, které se chtějí lépe poznat a užít si společnou zábavu.

Programy na míru

Po konzultaci jsme schopni obstarat a připravit program šitý přesně na míru vám, vaší rodině, skupině kamarádů nebo kolegů – tak, abyste si ho nadmíru užili a domů se vraceli plní elánu a nové energie.